?

Log in

No account? Create an account

МЗС  України виступило із заявою, у якій наголосило, що обов’язок перед  невинними жертвами братовбивчих конфліктів минулого закликає Київ та  Варшаву до чесного діалогу, а не до постійних взаємних звинувачень.

Про це ідеться у коментарі, розміщеному на сайті Міністерства закордонних справ України, повідомляє Поштівка.

У  МЗС наголосили, що Україна вважає Польщу дружньою країною і добрим  сусідом та вдячна за підтримку у боротьбі з російським агресором.

У заяві відзначається, що Україна категорично виступає проти закликів до насильства чи розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

"Водночас,  українське суспільство надзвичайно турбують контраверсійні зміни  законодавства Польщі та маніпулятивна риторика деяких польських  політиків і урядовців. Частина нашого суспільства емоційно реагує на  націоналістичні марші в Польщі з відверто антиукраїнськими гаслами", -  наголосили в українському МЗС.

Українські дипломатии відзначають, що бачать своїм завданням вирішення спірних моментів, а не посилення розбіжностей.

Read more...Collapse )

Україні в перші роки незалежності вдалось втриматись та не допустити потрясінь. Проте, в таких умовах, були фактично законсервовані всі недоліки владної системи, які стримують розвиток держави і сьогодні.

Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю Поштівці.

«Ми не допустили конфлікту всередині України та міждержавного конфлікту з сусідами. Не допустили порушення територіальної цілісності України, не допустили анексії Криму і таке інше. Ми працювали так, щоб не давати підстав для тієї ж Росії чи інших наших «любих друзів» піти в Україну та почати її нищити. Так, як зробила це Росія зараз. Ми почали творити українське військо. Переорієнтовували офіцерський та генеральський склад, який давав присягу СРСР, щоб вони дали присягу Україні. І ми це зробили. Я ціню, що офіцери та генерали склали присягу та щиро почали служити Україні», – сказав Кравчук.

Разом з тим, за його словами, за всі 26 років влада в Україні не позбулась дуалізму, а сама система є хибною, адже не відповідає інтересам суспільства.

«Пригадуються найбільше труднощі, з якими довелося зіткнутися. Серед проблем – відсутність глибокого знання ситуації, відсутність фаховості серед тогочасної державної еліти. Не було готових кадрів, які б знали питання прав людини, демократії, знали як будувати систему влади. До речі, й досі маємо ті ж проблеми.

26 років минуло, а в центральних органах влади система дуалізму. Двовладдя постійно. Наша політична еліта виявилася нездатною запропонувати таку Конституцію, яка визначила б єдину центральну відповідальність за ситуацію в країні. А без цього ми не можемо завершити розбудову держави. Створили антикорупційні органи, а вони працювати не можуть. Яка причина? Бо вся система працює на одного господаря. Хто господар України? Президент, у нас за все береться. Але при цьому за Конституцією у нас парламентсько-президентська держава! Зберіться, скажіть: нам потрібна президентська держава. Проголосуйте. І будемо жити за президентської держави, не фактично, як зараз, а по закону. Але не можна жити і там, і там, і тут. Так не буває! Втім, еліта нездатна цього зробити», – зазначив перший президент України.

Глобальный контейнерный перевозчик Maersk Line с 24 июля 2017 года запускает систему удаленного управления рефконтейнерами — Remote Container Management (RCM).


Благодаря системе, клиенты смогут мониторить, в течение всего процесса транспортировки, текущее местоположение рефконтейнера, температуры и влажности внутри, а также статуса подключения к электропитанию.

Maersk будет обеспечивать управление контейнером не только удаленно, но и с привлечением технического персонала непосредственно на месте, если требуется вмешательство в ручном режиме.

GPS, модем и SIM-карта, установленные на каждый из 270 тыс. рефконтейнеров Maersk. Все данные будут передаваться клиентам через спутниковые передатчики на борту собственных и зафрахтованных судов Maersk. RCM позволяет выявлять слабые места в цепочке поставки и своевременно решать возникающие проблемы. Например, если рефконтейнер не был предварительно охлажден перед затаркой на ферме, клиент сразу увидит это по температурным показателям и сможет связаться с поставщиком или производителем. Точно так же, если водитель автомобиля или рабочий в порту решит отключить контейнер – это будет видно.

По данным Maersk, только за первое полугодие 2017 года удалось выявить более 4,5 тыс. неправильных температурных настроек рефконтейнеров. В 200 случаях отклонения были настолько серьезны, что, если бы линия не получила информацию и не внесла коррективы в настройки, груз был бы утрачен.

Речник Білого дому Шон Спайсер заявив, що адміністрація президента США Дональда Трампа вважає, що Росія виступає в ролі агресора на сході України.

За словами Спайсера, Вашингтон очікує від Кремля припинення окупації українських територій та виведення своїх військ, повідомляє Поштівка.

Речник Білого дому також підтвердив, що про це йшлося під час зустрічі президентів України і США.

Водночас, Спайсер відмовився коментувати законопроект, прийнятий минулого тижня в Сенаті США щодо закріплення й розширення санкцій проти Росії. Документ чекає затвердження в Конгресі.


Україна піднялася на 50-е місце в рейтингу інноваційних країн.

Рейтинг оприлюднений на сайті Global Innovation Index, повідомляє Поштівка.

Минулого року Київ обіймав 56-ту сходинку.

Очолює рейтинг, як і торік, Швейцарія. За нею у списку слідуюють Швеція та Нідерланди. Росія зайняла 45 місце, Молдова – 54-е, Грузія – 68-е, Казахстан – 78-е, Білорусь – на 88 сходинці.

Україна отримала індекс 37,6, що формується з десятків показників інноваційної діяльності.

В столиці правоохоронці ліквідували міжнародну схему шахрайства та легалізації грошових коштів з використанням криптовалют.
В рамках кримінального провадження було встановлено групу осіб, які, шляхом обману та зловживання довірою, заволодівали чужими грошовими коштами в особливо великих розмірах, а також здійснювали легалізацію отриманих злочинним шляхом грошових коштів під виглядом переведення різних криптовалют в готівку, повідомляє Поштівка.
Учасники угруповання вербували матеріально незабезпечених жителів Полтавської області та відправляли їх на роботу до Москви, де останні проживали в раніше орендованому приміщенні та приймали вказівки від зловмисників щодо прийому готівки та розповсюдження біткоінів територією РФ, перевезення готівки замовникам. Таким чином вони здійснювали легалізацію різних криптовалют шляхом переводу в долари США або російські рублі. У подальшому отримані від зазначеної діяльності відсотки перенаправлялись в м. Полтаву, де кошти розподілялися між членами угруповання.
За результатами проведених обшуків було вилучено понад 14,2 млн. грн. у національній та іноземній валюті, комп'ютерну техніку, банківські картки, а також пістолет Stalker без документів. Слідчі дії тривають.

Читайте також:

У Києві затримали осіб, які допомогали російським злочинцям легалізуватися в Україні
У Відні відкрився перший в світі біткоін-банк
У Польщі та Іспанії біткоіни продаватимуть в банкоматах

Бориспіль

Експерти прогнозують збитки для державного підприємства «Бориспіль»

Зниження базового тарифу на аеропортові збори і право на надання знижки до 80% за обсяг і нові напрямки для авіакомпаній, які пропонує Міністерство інфраструктури, не зроблять перельоти з аеропорту «Бориспіль» істотно дешевше, навіть якщо мова буде йти про «лоукост» перевізників. Про це заявляють експерти авіаційної галузі в інтерв’ю програмі «Особливий погляд», яка вийшла в ефір на «5 каналі» в середу ввечері, повідомляє Поштівка.

На думку чиновників, польоти стануть доступнішими, адже кожен пасажир заощадить як мінімум 5-10 доларів. Експерти цієї логікою здивовані. «Ми говоримо про 5 доларів – максимум, що можна знизити у вартості квитка за рахунок аеропортових зборів. Якщо квиток коштує 300 доларів – мінус 5, то погоди ніякий це не зробить. Тому тут скоріше потрібно авіакомпаніям підвищувати свою ефективність», – зазначив експерт з транспорту офісу ефективного регулювання BRDO Сергій Хижняк.

«Паливо становить до 50% витрат на рейсі. Паливо в Україні дійсно дороге і воно дорожче, ніж в багатьох європейських країнах. Якщо вартість палива буде зменшуватися, звичайно компанії будуть стимулювати розвиток власних перевезень шляхом зменшення вартості квитків», – додав директор компанії «Стиль Авіа» Євген Хайнацький.

Read more...Collapse )

пекарня

Рентабельність бізнесу досягає 25-30%.

Головними товарами, на виробництві і продажу яких спеціалізується кафе-перкарня, є хлібобулочна продукція і сендвічі.

Привертати увагу споживачів варто якісними корисними товарами, а також професійним штатом співробітників.

Крім того, важливим є й правильний вибір маркетингової стратегії.

Випічку рекомендується готувати з власного борошна,  і стежити за тим, щоб до покупців потрапляла тільки свіжа продукція.

Такі рекомендації дають експерти компанії Pro-Consulting, повідомляє Поштівка.

Сума початкових інвестицій в виробництво становить близько $ 150-200 тис.

50% вкладених коштів необхідні для закупівлі обладнання, 20% буде вкладено в ремонт, 10% – в оплату оренди приміщення, 3-5% – в закупівлю меблів. Також необхідно запланувати витрати на отримання дозвільної документації, розробку технологічного проекту і дизайн-проекту, закупівлю посуду, текстилю, сировини і проведення рекламної кампанії.

Процес відкриття міні-пекарні займе від 4 до 6 місяців.

Перед запуском необхідно укласти угоди з підрядниками на поставку сировини.

Кафе-пекарня на 30 посадочних місць при середньому чеку на одного відвідувача в $ 2,5-3, може приносити в рік дохід на рівні $ 200 тис.

Рентабельність продажів досягає 25-30%.

Термін окупності кафе-пекарні становить – 2,5-3 роки.

Люди в світі п’ють дедалі менше алкоголю

Про це йдеться у звіті International Wine and Spirits Record, укладачі якого відстежують глобальне споживання алкогольних напоїв, повідомляє Поштівка.

Зазначається, що через падіння продажів пива на 1,8%, світовий ринок продажів алкогольної продукції скоротився на 1,3% в 2016 році. Продажі сидру після декількох років зростання також впали на 1,5%.

Продажі пива в Росії впали на 7,8%, в Бразилії — на 5,3%, в Китаї — на 4,2%.

При цьому наголошується, що у попередні 5 років падіння продажів трималося на рівні 0,3%.

Згідно зі звітом, продаж вина в середньому перебуває на тому ж рівні, продаж міцних напоїв зріс на 0.3%.

Раніше повідомлялося, торік мешканці Литви випили найбільшу кількість алкоголю з-поміж усіх країн світу. Один житель цієї держави в середньому спожив 16 літрів спиртного.

Третє місце посіла Латвія – в середньому близько 13 літрів на кожного жителя.

Польща разом з Росією розташувалися на четвертій сходинці у рейтингу з показником трохи більше 12 літрів на одну особу.

Tags:

Перший заступник голови Національного банку Яків Смолій приступить до виконання обов’язків глави НБУ з 11 травня.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку, передають Українські Новини.
У середу, 10 травня, у голови Національного банку Валерії Гонтаревої останній робочий день,...Читати далі...

Latest Month

January 2019
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner