Теплоходи ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» розпочали пасажирську навігацію

У 2018 році круїзний сезон розпочали  всі чотири пасажирських теплохода ПрАТ «Українське Дунайське  пароплавство». 16 квітня у рейс вирушив теплохід «Молдавія», цього тижня  – «Україна», «Дніпро» та «Волга».

У  2018 році німецький туроператор BigXtra Touristik GmbH зафрахтував всі  чотири пасажирських теплоходи ПрАТ «УДП», які будуть працювати на лінії  Пассау (Німеччина) – Будапешт (Угорщина) – Пассау. В середньому кожен  теплохід виконає 25-26 круїзів. Теплохід «Волга» в період з 28 квітня по  16 червня та з 18 серпня по 6 жовтня – на 14 круїзів – зафрахтувала  компанія BigXtra Touristik, а з 16 червня по 18 серпня – на 9 круїзів –  австрійська компанія Donau Touristik GmbH, в цей період «Волга»  виконуватиме круїзи для велотуристів. Бронювання турів йде успішно,  станом на кінець березня на теплохід «Молдавія» продано 3844 турів, на  «Україну» – 3668, «Дніпро» – 2881, на теплохід «Волга» компанія BigXtra  реалізувала 2028 турів, в Donau Touristik на 30 березня вже заброньовано  86% всіх кают.

– У  поточному році в ремонт теплоходів були вкладені колосальні кошти, в  тому числі, щоб привести установки з очищення та знезараження  стічно-фекальних вод у відповідність до норм Євросоюзу, – повідомив  голова правління ПрАТ «УДП» Дмитро Чалий.  – У наступному році планується більше уваги приділити теплоходам  «Дніпро» і «Волга», в тому числі встановити автоматичні розсувні двері.  Однак остаточні плани з модернізації пасажирського флоту ми побудуємо  ближче до закінчення поточної навігації – відповідно з фінансовими  результатами.

Зазначимо,  що Українське Дунайське пароплавство проводить велику роботу для  залучення іноземних туристів в українську дельту Дунаю.

–  Сподіваємося викликати зацікавленість іноземних туристів до дельти  Дунаю і Ізмаїлу, щоб рейси круїзних теплоходів Українського Дунайського  пароплавства продовжити до України, – коментує плани на майбутнє Дмитро Чалий.  – А вже сьогодні проводимо переговори з фрахтівниками щодо навігації  2019 року, сподіваємося укласти контракти на більш вигідних для  пароплавства умовах.

Довідка.
  ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» здійснює 20% вантажоперевезень  від гирла ріки Дунай (Україна, Румунія) до порту Кельхайм (Німеччина).  Українське Дунайське пароплавство має річковий флот чисельністю 75  самохідних суден і 245 одиниць несамохідного флоту. ПрАТ «УДП» оперує  також флотом іноземних спільних підприємств, що налічує 125 одиниць  несамохідного флоту. На сьогоднішній день до складу морського флоту ПрАТ  «УДП» входять 7 суден-суховантажів дедвейтом від 3 300 до 4050 тон. Це  шість суховантажів і одне судно для наливних вантажів. Також до  складуфлоту ПрАТ «УДП» входять 4 пасажирські комфортабельні судна –  теплоходи «Україна», «Молдавія», «Дніпро» та «Волга».

Джерело: сайт Дмитра Чалого

Error

Comments allowed for friends only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded